Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij

Komplet bransoletek kamienie lawa wulkaniczna i szkło

49,99 zł
Brutto

Zestaw dwóch czarnych bransoletek z kamieni naturalnej lawy wulkanicznej i szkła w złocie z serduszkiem.

KOLOR
  • Czarny
Ilość

Komplet dwóch bransoletek z dodatkami w kolorze złota z mosiądzu z kamieniami naturalnej lawy wulkanicznej o wielkości 12 mm z przywieszką w kształcie serca i bransoletka z koralików szklanych 8-6 mm. Bransoletki będą pasowały na nadgarstek do 17 cm średnicy.

Opis

Materiał
Kamień
Kamienie naturalne
Lawa wulkaniczna
Styl
Klasyczny
Metal/Akryl
W kol. złota
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także