Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij

Zestaw czarnych bransoletek czarne szkło i rzemień

29,99 zł
Brutto

Komplet dwóch czarnych bransoletek ze skóry i szkła w złocie.

KOLOR
  • Czarny
Ilość

Komplet dwóch bransoletek z dodatkami w kolorze złota z mosiądzu z kostką z czarnego szkła 6x6 mm, kul nocy kairu, obsydianu, onyksu 6 mm i koralików 6,4 mm oraz rzemienia plecionego z ekologicznej skory o grubości 5 mm z tunelem z ornamentem i charmsem w kształcie klucza. Bransoletki z regulacją do 23 cm średnicy.

Opis

Materiał
Skóra ekologiczna
Kamienie naturalne
Noc kairu
Styl
Klasyczny
Metal/Akryl
W kol. złota
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także