Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij

Zestaw bransoletek niebieskie perły NIAGARA serca i gwiazda

29,99 zł
Brutto

Komplet dwóch bransoletek z pereł szklanych w kolorze Pantone Niagara- niebieskim i zawieszki charms w kolorze złota- podwójnego serca i gwiazdy.

KOLOR
  • Niebieski
Ilość

Komplet dwóch bransoletek.

Bransoletki wykonane na gumce jubilerskiej z pereł szklanych w odcieniu niebieskiego o rozmiarze 8, 6 mm z przywieszką w kształcie gwiazdy, podwójnym sercem i elementami w kolorze złota. Bransoletki będą pasowały na nadgarstki do 17 cm średnicy.

Opis

Materiał
Perła szklana
Styl
Klasyczny
Metal/Akryl
W kol. złota
Wzór
serce
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także