Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij

Zestaw bransoletek czekoladowe perły z charmsem koniczynką

29,99 zł
Brutto

Komplet dwóch bransoletek z pereł szklanych w kolorze czekoladowego brązu i dodatków w kolorze złotym.

KOLOR
  • Ciemny brąz
Ilość

Komplet dwóch bransoletek.

Jedna z bransoletek wykonana na elastycznej gumce jubilerskiej z perły szklanej o wielkości 10 mm z mosiężnym kwadratowym charmsem w kształcie koniczynki w kolorze złota. Druga bransoletka na drucie jubilerskim z pereł szklanych o wielkości 8, 6 mm, kryształkiem szklanym w kolorze miodowym 4x6 mm, ozdobnych czapeczek klasycznego zapięcia z łańcuszkiem do regulacji. Bransoletki będą pasowały na nadgarstki do 17 cm średnicy.

Opis

Materiał
Perła szklana
Styl
Klasyczny
Metal/Akryl
W kol. złota
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także