Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij

Komplet bransoletek pastelowe zielone perły greenery motyl

39,99 zł
Brutto

Komplet pastelowych bransoletek w odcieniu zieleni i beżowej szarości z zawieszkami w kształcie motyla i elementami w kolorze złota.

KOLOR
  • Jasny zielony
Ilość

Komplet dwóch bransoletek wykonanych z pereł szklanych o wielkości 10 mm wykonanych na elastycznej gumce jubilerskiej i drucie jubilerskim z elementami mosiężnymi w kolorze złota. Zawieszki w kształcie motyla o wielkości 20x18 mm. Zapięcie bali prążkowane o klasycznym kształcie. Bransoletki będą pasowały na nadgarstek do 17 cm średnicy.

Opis

Materiał
Perła szklana
Styl
Klasyczny
Metal/Akryl
W kol. złota
Wzór
motyl
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także