Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Miętowa, sznurkowa bransoletka z kulką howlitu.
  • Miętowa, sznurkowa bransoletka z kulką howlitu.
  • Turkusowa bransoletka na sznurku z kulą howlitu i podwieszka.

Bransoletka sznurek miętowa z kulką howlitu

29,99 zł
Brutto

Bransoletka na bawełnianym sznurku jubilerskim w kolorze mięty z błękitną kulką z howlitu podwieszona na ozdobnej krawatce.

KOLOR
  • Turkus/Mięta
Ilość

Bransoletka wykonana z bawełnianego sznurka jubilerskiego o grubości 1 mm z podwieszką z ornamentem i kulką howlitu 14 mm z ozdobną czapeczką. Elementy ozdobne w kolorze srebra.

Bransoletka rozmiar uniwersalny- regulacja łańcuszkiem.

Opis

Materiał
Bawełna
Kamienie naturalne
Howlit
Styl
Swobodny
Metal/Akryl
W kol. srebra
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także