Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
  • Wyprzedaż!

Komplet biżuterii opal w złocie

39,99 zł
33,99 zł Zniżka 15%
Brutto

Komplet biżuterii bransoletka z kolczykami z kamieniem opal i złotą oprawą.

KOLOR
  • Biały
Ilość

Komplet bransoletka z kolczykami wykonana ręcznie w pojedynczym egzemplarzu . Bransoletka na gumce jubilerskiej z kamieni: opalu w kształcie kul i kostek oraz sopla- niektóre kule oszlifowane o wielkości 15-6 mm oraz przekładkami i elementami w kolorze złotym. Do bransoletki dodano charms w kształcie klucza. Kolczyki z elementami w kolorze złotym ze szlifowanymi opalami 10,6 mm.

Wielkość bransoletki- uniwersalny, na gumce.
Długość kolczyków 6,8 cm- z sylikonowymi zatyczkami.

Opis

Materiał
Kamień
Kamienie naturalne
Opal
Styl
Casual
Metal/Akryl
W kol. złota
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU