Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Komplet biżuterii damskiej z żółtymi kamieniami marmuru.
  • Komplet biżuterii damskiej z żółtymi kamieniami marmuru.

Żółty komplet biżuterii z marmurem- kamienie naturalne

44,99 zł
Brutto

Komplet biżuterii damskiej  kolczyki i bransoletka z kamieniami żółtego marmuru z ozdobnymi ażurowymi przekładkami i dużym zapięciem.

KOLOR
  • Żółty
Ilość

Komplet bransoletka z kolczykami wykonana ręcznie w pojedynczym egzemplarzu . Bransoletka na drucie jubilerskim z kamieni marmuru 12-10 mm oraz przekładkami i elementami w kolorze srebrnym. Kolczyki z elementami w kolorze srebrnym z biglami angielskimi z kamieni: marmuru 12, 6 mm z ażurowymi łącznikami z mosiądzu.

Wielkość bransoletki- uniwersalny.
Długość kolczyków ok. 6 cm.

Opis

Materiał
Kamień
Kamienie naturalne
Marmur
Styl
Casual
Metal/Akryl
W kol. srebra
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także