Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Zestaw biżuterii bransoletka i kolczyki z zielonym szlifowanym agatem i agatem smoczym.
  • Zestaw biżuterii bransoletka i kolczyki z zielonym szlifowanym agatem i agatem smoczym.
  • Zielony komplet biżuterii z agatem szlifowanym i zielonym agatem smoczym.

Zielony komplet biżuterii kamienie agat i agat smoczy

39,99 zł
Brutto

Komplet biżuterii damskiej  kolczyki i bransoletka z kamieniami naturalnymi zielonego szlifowanego agatu i zielonego agatu smoczego z cyrkoniami.

KOLOR
  • Jasny zielony
Ilość

Komplet bransoletka z kolczykami wykonana ręcznie w pojedynczym egzemplarzu . Bransoletka na drucie jubilerskim z kamieni zielonego agatu (szlifowanego i agatu smoczego) 8 mm i elementami w kolorze srebrnym. Kolczyki z elementami w kolorze srebrnym z biglami angielskimi z kamieni agatu 8 mm i przekładek z cyrkoniami.

Wielkość bransoletki- uniwersalny.
Długość kolczyków ok. 4,2 cm.

Opis

Materiał
Kamień
Kamienie naturalne
Agat
Styl
Casual
Metal/Akryl
W kol. srebra
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także