Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Komplet biżuterii bransoletka i kolczyki z czarnej lawy wulkanicznej.
  • Komplet biżuterii bransoletka i kolczyki z czarnej lawy wulkanicznej.

Czarny komplet biżuterii kamienie lawa wulkaniczna kule 14 mm

49,99 zł
Brutto

Komplet biżuterii damskiej  kolczyki i bransoletka z kamieniami czarnej lawy wulkanicznej z zapięciem bali i ażurowymi dodatkami.

KOLOR
  • Czarny
Ilość

Komplet bransoletka z kolczykami wykonana ręcznie w pojedynczym egzemplarzu . Bransoletka na drucie jubilerskim z kamieni kul lawy wulkanicznej 14 mm oraz przekładkami i elementami w kolorze srebrnym. Kolczyki z elementami w kolorze srebrnym z biglami otwartymi również z kul lawy wulkanicznej 14 mm z onyksem 4 mm i ażurowymi elementami.

Wielkość bransoletki- rozmiar uniwersalny
Długość kolczyków ok. 5,8 cm.

Opis

Materiał
Kamień
Kamienie naturalne
Lawa wulkaniczna
Styl
Casual
Metal/Akryl
W kol. srebra
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także