Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
  • Zestaw bransoletek w odcieniu rudego i brązu ze skóry ekologicznej z motywem zwierzęcym-wężowym i egzotycznych orzechów.

Komplet rudych bransoletek 4w1 piasek pustyni i egzotyczny orzech

79,99 zł
Brutto

Zestaw bransoletek w odcieniu rudego i brązu z ceramiką, piaskiem pustyni, orzechami, perłą, kryształkami i skórą z motywem zwierzęcym.

KOLOR
  • Rudy
Ilość

Komplet czterech bransoletek wykonanych ręcznie. Można je nosić razem lub osobno.

Jedna bransoletka z rzemienia ze skóry ekologicznej o grubości 5,3 mm z przywieszką z rudej ceramiki  (15 mm) i zapięciem w kształcie ważki.

Druga bransoletka na gumce z kryształków szklanych 6x8, 4x6 mm, szkła weneckiego 8 mm i szklanej szampańskiej perły 6 mm.

Trzecia bransoletka z naturalnego, nakrapianego orzecha egzotycznego o wielkości ok. 11 mm z koralikiem modułowym.

Czwarta bransoletka z ceramiką 14-12 mm, kulami piasku pustyni-stopniowanym od 14 do 8 mm, kryształkami szklanymi 8, 6 mm i przekładkami z cyrkonii.

W bransoletkach zostały wykorzystane elementy w kolorze srebrnym.

Bransoletki będą pasowały na nadgarstek 15,16 cm średnicy.

Opis

Materiał
Ceramika
Kamienie naturalne
Piasek pustyni
Styl
Swobodny
Metal/Akryl
W kol. srebra
Wzór
skóra węża
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także