Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Komplet bransoletek kamienie naturalny żółty agat, perły słodkowodne i kryształki.
  • Komplet bransoletek kamienie naturalny żółty agat, perły słodkowodne i kryształki.

Zestaw bransoletki kamienie miodowy agat z perłami słodkowodnymi

119,99 zł
Brutto

Bransoletki z kamieni półszlachetnych- żółtych agatów, pereł słodkowodnych w kształcie kul i nieregularnym w odcieniu ecru i złota oraz złotych szklanych kryształów- oponek z sercem.

KOLOR
  • Ciemny złoty
Ilość

Pierwsza z bransoletek ze złotych pereł słodkowodnych 4-6 mm oraz złotego hematytu 8 mm wykonana na drucie jubilerskim z klasycznym zapięciem, regulacją łańcuszkiem i piórem na końcu.

Druga bransoletka na gumce jubilerskiej z kryształków szklanych w kolorze złota 6x8 mm z przywieszka charms o kształcie serca.

Trzecia bransoletka z naturalnej perły ecru o kształcie zbliżonym do owali i wielkości 10-12 mm z zapięciem bali.

Ostatnia bransoletka z kamieni miodowego agatu o wielkości 18-20 mm z zapięciem w kształcie serca, regulacją łańcuszkiem i piórem na końcu.

Bransoletki będą pasowały na nadgarstek do 18 cm średnicy. 

Opis

Materiał
Perła słodkowodna
Kamienie naturalne
Agat
Styl
Klasyczny
Metal/Akryl
W kol. srebra
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 7,oo zł,
list polecony priorytetowy- 8,00 zł,
paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł,
paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł,
kurier DPD- 16,00 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 7,oo zł, list polecony priorytetowy- 8,00 zł, paczka pocztowa ekonomiczna- 9,50 zł, paczka pocztowa priorytetowa- 13 ,00 zł, kurier DPD- 16,00 zł, przesyłki zagraniczne UE- 22,00 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciagu 14 dni od dnia zakupu- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także