Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Czerwona bransoletka z kamieni szkliwionego marmuru z zawieszką charms o kształcie serca z cyrkoniami.
  • Czerwona bransoletka z kamieni szkliwionego marmuru z zawieszką charms o kształcie serca z cyrkoniami.

Bransoletka kamienie czerwony marmur z sercem

34,99 zł
Brutto

Bransoletka z kamieni półszlachetnych- szkliwionych marmurów w kolorze czerwonym z zawieszką charms w kształcie serca z cyrkoniami.

KOLOR
  • Czerwony
Ilość

Bransoletka wykonana na elastycznej gumce jubilerskiej z kul marmuru o wielkości 10 mm z zawieszką z mosiądzu w kształcie serca o wielkości ok. 28x20 mm. Bransoletka będzie pasowała na nadgarstek do 17 cm średnicy. 

Opis

Materiał
Kamień
Kamienie naturalne
Marmur
Styl
Klasyczny
Metal/Akryl
W kol. srebra
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Strona z certyfikatem SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Strona z certyfikatem SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 10,98 zł,
poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł,
kurier DPD- 14,70 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 10,98 zł, poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł, kurier DPD- 14,70 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także