Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij

Komplet żółto zielonych bransoletek- rzemień i koraliki

24,99 zł
Brutto

Zestaw bransoletek z kryształowymi koralikami i rzemieniem plecionym w kolorach żółto zielonym ze złotymi dodatkami.

KOLOR
  • Żółty
Ilość

Zestaw dwóch bransoletek:

Pierwsza z plecionego, ekologicznego rzemienia o grubości 4 mm z zapięciem bali w kształcie róży i złotego charmsu róży.

Druga bransoletka z koralików szklanych, akrylowych i żółtego kwarcu lodowego wykonana na drucie jubilerskim, który możesz zgiąć, tak aby bransoletka lepiej pasowała do Twojego nadgarstka. Duże klasyczne zapięcie toggle. 

Bransoletki będą pasowały na nadgarstek o średnicy do 17 cm.

Opis

Materiał
Skóra ekologiczna
Metal/Akryl
W kol. złota
Styl
Swobodny
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 12,29 zł,
poczta polska Ekspres24- 16,96 zł,
kurier DPD- 15,39 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 12,29 zł, poczta polska Ekspres24- 16,96 zł, kurier DPD- 15,39 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU