Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij

Zestaw bransoletek czekoladowe perły z charmsem koniczynką

29,99 zł
Brutto

Komplet dwóch bransoletek z pereł szklanych w kolorze czekoladowego brązu i dodatków w kolorze złotym.

KOLOR
  • Ciemny brąz
Ilość

Komplet dwóch bransoletek.

Jedna z bransoletek wykonana na elastycznej gumce jubilerskiej z perły szklanej o wielkości 10 mm z mosiężnym kwadratowym charmsem w kształcie koniczynki w kolorze złota. Druga bransoletka na drucie jubilerskim z pereł szklanych o wielkości 8, 6 mm, kryształkiem szklanym w kolorze miodowym 4x6 mm, ozdobnych czapeczek klasycznego zapięcia z łańcuszkiem do regulacji. Bransoletki będą pasowały na nadgarstki do 17 cm średnicy.

Opis

Materiał
Perła szklana
Metal/Akryl
W kol. złota
Styl
Klasyczny
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 10,98 zł,
poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł,
kurier DPD- 15,39 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 10,98 zł, poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł, kurier DPD- 15,39 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także