Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij

Beżowo złote kolczyki kostki z drewna z różowym koralem

11,99 zł
Brutto

Kolczyki w odcieniu lakierowanego, beżowego drewna w kształcie kostek z różowymi talarkami korala i kryształkami z biglami w kolorze złota.

KOLOR
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Kolczyki wykonane z drewnianych kostek o wielkości 11 mm, krążków różowego korala 10x3 mm, ozdobnych kryształków 6x8 mm. Elementy metalowe z mosiądzu w kolorze złota. Długość kolczyka z biglem ok. 5 cm. Kolczyki są lekkie.

Opis

Materiał
Drewno
Metal/Akryl
W kol. złota
Kamienie naturalne
Koral różowy
Styl
Swobodny
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
Poczta Polska Kurier48- 12,29 zł,
kurier DPD- 15,79 zł Koszty dostawy wynoszą: Poczta Polska Kurier48- 12,29 zł, kurier DPD- 15,79 zł
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także