Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Zestaw biżuterii bransoletka i kolczyki z zielonym szlifowanym agatem i agatem smoczym.
  • Zestaw biżuterii bransoletka i kolczyki z zielonym szlifowanym agatem i agatem smoczym.
  • Zielony komplet biżuterii z agatem szlifowanym i zielonym agatem smoczym.

Zielony komplet biżuterii kamienie agat i agat smoczy

39,99 zł
Brutto

Komplet biżuterii damskiej  kolczyki i bransoletka z kamieniami naturalnymi zielonego szlifowanego agatu i zielonego agatu smoczego z cyrkoniami.

KOLOR
  • Jasny zielony
Ilość

Komplet bransoletka z kolczykami wykonana ręcznie w pojedynczym egzemplarzu . Bransoletka na drucie jubilerskim z kamieni zielonego agatu (szlifowanego i agatu smoczego) 8 mm i elementami w kolorze srebrnym. Kolczyki z elementami w kolorze srebrnym z biglami angielskimi z kamieni agatu 8 mm i przekładek z cyrkoniami.

Wielkość bransoletki- uniwersalny.
Długość kolczyków ok. 4,2 cm.

Opis

Materiał
Kamień
Metal/Akryl
W kol. srebra
Kamienie naturalne
Agat
Styl
Casual
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 12,29 zł,
poczta polska Ekspres24- 16,96 zł,
kurier DPD- 15,39 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 12,29 zł, poczta polska Ekspres24- 16,96 zł, kurier DPD- 15,39 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także