Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Zestaw biżuterii z kamieniami naturalnymi- kolorowego kwarcu lodowego.
  • Zestaw biżuterii z kamieniami naturalnymi- kolorowego kwarcu lodowego.
  • Bransoletka i kolczyki z kolorowych kamieni kwarcu lodowego.

Kolorowy komplet biżuterii kamienie kwarc lodowy

39,99 zł
Brutto

Komplet biżuterii damskiej  kolczyki i bransoletka z kamieniami półszlachetnymi kolorowego kwarcu lodowego z zapięciem słoniem.

Ilość

Komplet bransoletka z kolczykami wykonana ręcznie w pojedynczym egzemplarzu . Bransoletka na drucie jubilerskim z kamieni kwarcu lodowego 6 mm i zawieszki również z kwarcu 8 mm oraz elementów w kolorze srebrnym. Kolczyki z elementami w kolorze srebrnym z biglami otwartymi z kamieni kwarcu 6-8 mm z ozdobnymi czapeczkami z mosiądzu.

Wielkość bransoletki- uniwersalny.
Długość kolczyków ok. 5,7 cm.

Opis

Materiał
Kamień
Metal/Akryl
W kol. srebra
Kamienie naturalne
Kwarc lodowy
Styl
Casual
Odcień
Wielokolorowy
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
Poczta Polska Kurier48- 12,29 zł,
kurier DPD- 15,79 zł Koszty dostawy wynoszą: Poczta Polska Kurier48- 12,29 zł, kurier DPD- 15,79 zł
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także