Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Zestaw biżuterii z kamieniami naturalnego piasku pustyni z różyczkami.
  • Zestaw biżuterii z kamieniami naturalnego piasku pustyni z różyczkami.
  • Komplet biżuterii z piaskiem pustyni i elementami bali.

Rudy komplet biżuterii kamienie piasek pustyni kule 14 mm

49,99 zł
Brutto

Komplet biżuterii damskiej  kolczyki i bransoletka z kamieniami rudego piasku pustyni z zapięciem bali i ażurowymi różami.

KOLOR
  • Rudy
Ilość

Komplet bransoletka z kolczykami wykonana ręcznie w pojedynczym egzemplarzu . Bransoletka na drucie jubilerskim z kamieni kul piasku pustyni 14 mm oraz przekładkami i elementami w kolorze srebrnym. Kolczyki z elementami w kolorze srebrnym z biglami otwartymi również z kul piasku pustyni 14 mm, 4 mm i ażurowymi elementami.

Wielkość bransoletki- na nadgarstek do maksymalnie 16,5 cm średnicy.
Długość kolczyków ok. 5,8 cm.

Opis

Materiał
Kamień
Kamienie naturalne
Piasek pustyni
Styl
Casual
Metal/Akryl
W kol. srebra
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Strona z certyfikatem SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Strona z certyfikatem SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 10,98 zł,
poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł,
kurier DPD- 14,70 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 10,98 zł, poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł, kurier DPD- 14,70 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także