Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Komplet biżuterii damskiej z czerwonym koralem, kryształkami szklanymi i sercem
  • Komplet biżuterii damskiej z czerwonym koralem, kryształkami szklanymi i sercem

Czerwony komplet biżuterii z kamieniami koral i kryształków

44,99 zł
Brutto

Komplet biżuterii damskiej  kolczyki i bransoletka z kamieniami czerwonego korala , szklanych kryształków z ozdobnymi przekładkami.

KOLOR
  • Czerwony
Ilość

Komplet bransoletka z kolczykami wykonana ręcznie w pojedynczym egzemplarzu . Bransoletka na drucie jubilerskim z kamieni wałeczków korala 14-15 mm x  8 mm, kryształków szklanych 6x8 mm oraz elementów w kolorze srebrnym. Kolczyki z elementami w kolorze srebrnym z biglami otwartymi z sylikonowymi zatyczkami z kamieni korala o kształcie wałeczków 14x8 mm i drutu jubilerskiego w kolorze srebrnym.

Wielkość bransoletki- od 16 do 17 cm średnicy nadgarstka
Długość kolczyków ok. 3,2 cm.

Opis

Materiał
Kamień
Metal/Akryl
W kol. srebra
Kamienie naturalne
Koral czerwony
Styl
Casual
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 11,43 zł,
poczta polska Ekspres24- 13,89 zł,
kurier DPD- 15,39 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 11,43 zł, poczta polska Ekspres24- 13,89 zł, kurier DPD- 15,39 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także