Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
  • Nowy
Komplet biżuterii z kamieni półszlachetnych pomarańczowego korala.
  • Komplet biżuterii z kamieni półszlachetnych pomarańczowego korala.

Pomarańczowy komplet biżuterii z kamieniami korala i kryształków

44,99 zł
Brutto

Komplet biżuterii damskiej  kolczyki i bransoletka z kamieniami pomarańczowo-łososiowego korala , szklanych kryształków z ozdobnymi przekładkami.

KOLOR
  • Pomarańczowy
Ilość

Komplet bransoletka z kolczykami wykonana ręcznie w pojedynczym egzemplarzu . Bransoletka na drucie jubilerskim z kamieni talarków korala 8-10 mm, kryształków szklanych 6x8 mm oraz elementów w kolorze srebrnym. Kolczyki z elementami w kolorze srebrnym z biglami otwartymi z sylikonowymi zatyczkami z kamieni korala o kształcie talarków 8-10 mm z kryształkami szklanymi 6x8 mm.

Wielkość bransoletki- regulacja łańcuszkiem
Długość kolczyków ok. 5,5 cm.

Opis

Materiał
Kamień
Kamienie naturalne
Koral pomarańczowy
Styl
Casual
Metal/Akryl
W kol. srebra
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Strona z certyfikatem SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Strona z certyfikatem SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 10,98 zł,
poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł,
kurier DPD- 14,70 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 10,98 zł, poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł, kurier DPD- 14,70 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także