Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij

Turkusowe bransoletki z howlitem 4w1- gwiazdy

84,99 zł
Brutto

Komplet turkusowych bransoletek z howlitem, marmurem, agatem, fimo, szkłem i kryształkami.

KOLOR
  • Turkus/Mięta
Ilość

Komplet czterech bransoletek wykonanych w pojedynczym egzemplarzu.

Pierwsza bransoletka wykonana z kul fimo w białe kwiaty 6 mm z przywieszką z kulki marmuru 8 mm.
Druga bransoletka ze howlitu o kształcie kostek, owali i sieczki 18-8 mm i szlifowanych  kryształków szklanych 6x8 mm.
Trzecie bransoletka z z kul marmuru, szkła weneckiego, oponek agatu i kryształków z akrylu. Wielkość elementów 12-8 mm. Czwarta bransoletka z turkusowego howlitu o kształcie gwiazdy w kole. wielkość 1 gwiazdy to 2x2 cm. Bransoletka regulowana zapiciem w kształcie dużego serca.

Wszystkie elementy w kolorze srebrnym są metalowe. Bransoletki wykonane na gumce jubilerskiej. Będą pasowały na nadgarstek o średnicy 14-16 cm.

Opis

Materiał
Kamień
Metal/Akryl
W kol. srebra
Kamienie naturalne
Howlit
Styl
Swobodny
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Strona z certyfikatem SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Strona z certyfikatem SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 10,98 zł,
poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł,
kurier DPD- 14,70 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 10,98 zł, poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł, kurier DPD- 14,70 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także