Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Szaro niebieski bransoletki z kamieniami jadeitu i marmuru z srebrnymi kryształkami i zawieszkami charms.
  • Szaro niebieski bransoletki z kamieniami jadeitu i marmuru z srebrnymi kryształkami i zawieszkami charms.
  • Komplet bransoletek z kamieniami jadeitu i marmuru z srebrnymi kryształkami, zawieszkami w kształcie księżyca, motyla i gwiazdy.
  • Szaro niebieskie bransoletki z kamieni jadeitu i marmuru z zawieszkami charms motylem i gwiazdą.
  • Szare bransoletki z kamieni naturalnych z kamieniami jadeitu i marmuru oraz kryształków szklanych. Zawieszka charms księżyc.

Bransoletki kamienie szaro niebieski jadeit i marmur z charmsami

129,99 zł
Brutto

Zestaw szaro niebieskich bransoletek z kamieni naturalnych-  jadeitów gładkich i szlifowanych kulek , popielatych marmurów i srebrnych kryształków z zawieszkami charms w kształcie księżyca, motyla i rozgwiazdy.

KOLOR
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Komplet czterech bransoletek wykonanych ręcznie. Można je nosić razem lub osobno.  Cztery bransoletki wykonane na elastycznej gumce jubilerskiej.  Dwie z nich wykonane z jadeitu gładkich kul i szlifowanych kul o wielkości 10, 12 mm z zawieszkami z mosiądzu w kolorze srebrnym o kształcie rozgwiazdy i księżyca. Dwie z bransoletek wykonane z popielatych marmurów 8 mm, srebrnych, kryształowych, szklanych oponek o wielkości 6x8 mm z przekładkami bali.  Bransoletki będą pasowały na nadgarstek 15,16,17 cm średnicy.

Opis

Materiał
Kamień
Metal/Akryl
W kol. srebra
Kamienie naturalne
Jadeit
Styl
Klasyczny
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 11,43 zł,
poczta polska Ekspres24- 13,89 zł,
kurier DPD- 15,39 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 11,43 zł, poczta polska Ekspres24- 13,89 zł, kurier DPD- 15,39 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także