Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Bransoletki z kamieniami jadeitu i kryształków w pastelowej zieleni z sercem, parasolką, piórem i kwiatem z cyrkonii.
  • Bransoletki z kamieniami jadeitu i kryształków w pastelowej zieleni z sercem, parasolką, piórem i kwiatem z cyrkonii.
  • Pastelowo zielone bransoletki z jadeitów i kryształków szklanych z zawieszkami charms.

Komplet bransoletki kamienie jadeit pastelowa zieleń i kryształki

99,99 zł
Brutto

Bransoletki z kamieni półszlachetnych- jadeitów , kryształków szklanych w kolorze pastelowej zieleni z elementami ozdobnymi z mosiądzu- kwiatem z cyrkonią, sercem, piórem i parasolką z kokardą.

KOLOR
  • Jasny zielony
Ilość

Bransoletki wykonane na elastycznej gumce jubilerskiej z kul kamieni jadeitu o wielkości 10 mm, 8 mm oraz kryształków szklanych oponek 6x8 mm, 4x6 mm z z elementami mosiężnymi w kolorze srebra. Zawieszki charms w kształcie serca 25x22 mm, parasolki 27x7 mm, pióra 15x3 mm i przywieszki kwiatu 13 mm Bransoletki będą pasowały na nadgarstek do 17 cm średnicy. 

Opis

Materiał
Kamień
Metal/Akryl
W kol. srebra
Kamienie naturalne
Jadeit
Styl
Klasyczny
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 12,29 zł,
poczta polska Ekspres24- 16,96 zł,
kurier DPD- 15,39 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 12,29 zł, poczta polska Ekspres24- 16,96 zł, kurier DPD- 15,39 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także