Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
Komplet bransoletek z kamieniami naturalnymi; żółtymi jadeitami, brązowym marmurem i kryształkami.
  • Komplet bransoletek z kamieniami naturalnymi; żółtymi jadeitami, brązowym marmurem i kryształkami.
  • Bransoletki z żółtymi jadeitami, czekoladowym marmurem i kryształkami z charmsami różą, sercem, aniołem i gwiazdą.
  • Bransoletki z kamieni naturalnych żółtego jadeitu z gwiazdą i brązowym marmurem z różą.
  • Żółte bransoletki z kamieni półszlachetnego żółtego jadeitu z aniołkiem i kryształków szklanych z serduszkiem.

Bransoletki kamienie żółty jadeit i brązowy marmur charmsy

109,99 zł
Brutto

Zestaw żółto brązowych bransoletek z kamieni naturalnych-  jadeitów, marmuru, kryształów szklanych z zawieszkami charms w kształcie aniołka, gwiazdy, róży i serca..

KOLOR
  • Żółty
Ilość

Komplet czterech bransoletek wykonanych ręcznie. Można je nosić razem lub osobno.  Cztery bransoletki wykonane na elastycznej gumce jubilerskiej.  Dwie z nich wykonane z jadeitu gładkich kul o wielkości 8 mm, 12 mm z zawieszkami z mosiądzu w kolorze srebrnym. Jedna z bransoletek wykonana z brązowego marmuru 8 mm, z różyczką. Jedna z bransoletek z kryształów szklanych oponek w kolorze żółtym i fioletowo brązowym o wielkości 4x6 mm z serduszkiem. Bransoletki będą pasowały na nadgarstek 15,16,17 cm średnicy.

Opis

Materiał
Kamień
Metal/Akryl
W kol. srebra
Kamienie naturalne
Jadeit
Styl
Klasyczny
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 10,98 zł,
poczta polska Ekspres24- 13,49 zł,
kurier DPD- 15,39 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 10,98 zł, poczta polska Ekspres24- 13,49 zł, kurier DPD- 15,39 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także