Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij

Komplet bransoletki kamienie z zawieszkami marmur z nefrytemi nefrytu

89,99 zł
Brutto

Bransoletki z kamieni półszlachetnych- marmurów i nefrytu w kolorze pastelowej żółci, mięcie i turkusie z elementami ozdobnymi z mosiądzu-zawieszkami charms w kształcie feniksa, muszli z perłą i serca z kryształkami.

KOLOR
  • Turkus/Mięta
Ilość

Bransoletki wykonane na elastycznej gumce jubilerskiej z kul kamieni marmuru i nefrytu o wielkości 8 mm oraz szlifowanych kryształków 6x8 mm z z elementami mosiężnymi w kolorze srebra. Zawieszka charms w kształcie serca, faniksa i muszli. Bransoletki będą pasowały na nadgarstek od 16 do 18 cm średnicy. 

Opis

Materiał
Kamień
Kamienie naturalne
Nefryt
Styl
Klasyczny
Metal/Akryl
W kol. srebra
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Strona z certyfikatem SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi paypal. Strona z certyfikatem SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 10,98 zł,
poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł,
kurier DPD- 14,70 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 10,98 zł, poczta polska Ekspres24- 13 ,49 zł, kurier DPD- 14,70 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także