Informujemy, iż sklep internetowy ecobizuteria.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji na temat ciasteczek przeczytasz w polityce prywatności. zamknij
  • Wyprzedaż!
Pomarańczowo granatowe bransoletki z nocą kairu, awenturynem, jaspisem  i szklanymi koralikami.
  • Pomarańczowo granatowe bransoletki z nocą kairu, awenturynem, jaspisem  i szklanymi koralikami.

Zestaw bransoletki z kamienia nocy kairu i awenturynu w pomarańczy

64,99 zł
45,49 zł Zniżka 30%
Brutto

Bransoletki z kamieni półszlachetnych- awenturynów, jaspisu, nocy kairu i szkła w odcieniu nasyconej pomarańczy  i ciemnego granatu.

KOLOR
  • Pomarańczowy
Ilość

Dwie bransoletki wykonane na drucie jubilerskim z nieregularnych brył nocy kairu i spękanego szkła o wielkości od 6 do 10 mm z zapięciem bali i klasycznym karabińczykiem. Trzecia bransoletka na gumce jubilerskiej z kul jaspisu i awenturynu i szlifowanych, szklanych kryształków 6 mm. Zawieszka w kształcie ważki.

Opis

Materiał
Kamień
Metal/Akryl
W kol. srebra
Kamienie naturalne
Awenturyn
Styl
Klasyczny
  • Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Wszystkie transakcje bezpiecznie przeprowadzane dzięki systemowi płatniczemu przelewy24 i paypal. Strona z certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
  • Koszty dostawy wynoszą:
list polecony ekonomiczny- 9,80 zł,
list polecony priorytetowy- 10,00 zł,
poczta polska Kurier48- 12,29 zł,
poczta polska Ekspres24- 16,96 zł,
kurier DPD- 15,39 zł,
przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł. Koszty dostawy wynoszą: list polecony ekonomiczny- 9,80 zł, list polecony priorytetowy- 10,00 zł, poczta polska Kurier48- 12,29 zł, poczta polska Ekspres24- 16,96 zł, kurier DPD- 15,39 zł, przesyłki zagraniczne UE- 20,60 zł.
  • Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki- szczegóły znajdują się w zakładce ZASADY ZWROTU

Zobacz także